KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003294
nr 1700 3294
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
måndag 12 maj 2025
kl 19:33:39